UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czyli to co przewidywałem już dawno liczą się tylko pieniądze z pro junior niż punkty. Wiec czasem nie piszcie ze sprzedali mecz po prostu skład ustalił ksiądz i tak ma być nic dziwnego ze poprzedni trener się zwolnił co to za trener skoro składu nie może swojego sam ustalić tylko jest od górnie ustalone. Gdzie są Ci co do 1 ligi chcą z czym z tym prezesem, stadionem i brakiem finansów nie ma szans wiec się nie łudźcie tym klubem dopóki tak będzie zarządzany to się będą kopać w 2 lidze ewentualnie 3