UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kiedy ksiadz proboszcz wkaczy sie do gry w Akademii. Przecież my rodzice nawet nie mozemy juz znieść patrzenia na Karolka. On nie lubi wszystkich a zwlaszcza 'Bońka". A to wlasnie "Boniek"ma warsztat trenerski którego zazdrosci mu karierowicz Karolek. O co tu w tym wszystkim chodzi? Czemu prezes broni tego goscia mimo tylu skarg na niego. Prezesie jest trener Rafal ambitny z wizja i pomyslem i spokojnie zastapi Koszmarnego Karolka. Dla dobra nas wszystkich i rozwoju futbolu w Elblagu
Karol Karol