59
26.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
nobla im dać gloryfikacja biedni ludzie podniecacie się, a ciekawe ile mandatów wystawili tym co maseczek - kagańców i i ty samym ich skrzywdzili tego nie mówią.
(2020.06.27)

info

2  
  2
chyba siusial po drodze co 10 metrów że go psy odnalazł. Dobry pieska czuja.
(2020.06.27)

info

2  
  2
Czy za karę został spalowany😀
(2020.06.27)

info

2  
  2
A moim zdaniem grzyby w Polsce są największym syfem w lasach jaki może być. Podziękujcie bratniemu narodowi za Czarnobyl, poczytajcie trochę w internecie jak grzyby a zwłaszcza te "szlachetne"są napromieniowane. Taki borowik czy jak tam zwał prawdziwek to są w biologi zwane "indykator"czyli wskaźnik napromieniowania. 5 kg tych grzybów odpowiada dawce RTG klatki piersiowej. Na zachodzie nikt nie je grzybów z lasu bo wiedzą że to trucizna a w Polsce się chwalą kto ile zebrał. Smacznego wam życzę napromieniowanych grzybów i bólu oraz zawrotu głowy od radianów.
grzybek polski (2020.06.27)

info

1  
  2
ludziom się nudzi to buszują w krzakach i chwaście ciężko już o prawdziwy las
(2020.06.27)

info

0  
  2
Proponowałbym dać spokój tym policjantom, zrobili, co do nich należy i ok. Fakt jest jeden, że policja zbytnio nagłaśnia sprawy, aby się upiększyć, ale po co? Róbcie swoją robotę do czego zostaliście powołani i za co bierzecie kasę i tyle w temacie.
(2020.06.28)

info

3  
  1
A czy to aby nie należy do ich obowiązków? Mundurówka służy każdej władzy i sowicie jest za to wynagradzania. Więc po co ta pisanina?
(2020.06.28)

info

4  
  1
Może jeszcze, ile grzybów znalazł?Po co Ci te informacje?
mm263 (2020.06.28)
@Hipokryci! - oczywiście takie info dla Policji jest korzystne ! to ich psi obowiązek i łachy nie robią za nasze podatki, ale działalność polityczna i sługusostwo rządowi jest w 99%. zaszczucie narodu i takie tam!!!
brunonz (2020.06.28)