A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
nobla im dać gloryfikacja biedni ludzie podniecacie się, a ciekawe ile mandatów wystawili tym co maseczek - kagańców i i ty samym ich skrzywdzili tego nie mówią.
chyba siusial po drodze co 10 metrów że go psy odnalazł. Dobry pieska czuja.
Czy za karę został spalowany😀
A moim zdaniem grzyby w Polsce są największym syfem w lasach jaki może być. Podziękujcie bratniemu narodowi za Czarnobyl, poczytajcie trochę w internecie jak grzyby a zwłaszcza te "szlachetne"są napromieniowane. Taki borowik czy jak tam zwał prawdziwek to są w biologi zwane "indykator"czyli wskaźnik napromieniowania. 5 kg tych grzybów odpowiada dawce RTG klatki piersiowej. Na zachodzie nikt nie je grzybów z lasu bo wiedzą że to trucizna a w Polsce się chwalą kto ile zebrał. Smacznego wam życzę napromieniowanych grzybów i bólu oraz zawrotu głowy od radianów.
ludziom się nudzi to buszują w krzakach i chwaście ciężko już o prawdziwy las
Proponowałbym dać spokój tym policjantom, zrobili, co do nich należy i ok. Fakt jest jeden, że policja zbytnio nagłaśnia sprawy, aby się upiększyć, ale po co? Róbcie swoją robotę do czego zostaliście powołani i za co bierzecie kasę i tyle w temacie.
A czy to aby nie należy do ich obowiązków? Mundurówka służy każdej władzy i sowicie jest za to wynagradzania. Więc po co ta pisanina?
Może jeszcze, ile grzybów znalazł?Po co Ci te informacje?
@Hipokryci! - oczywiście takie info dla Policji jest korzystne ! to ich psi obowiązek i łachy nie robią za nasze podatki, ale działalność polityczna i sługusostwo rządowi jest w 99%. zaszczucie narodu i takie tam!!!