UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Proponowałbym dać spokój tym policjantom, zrobili, co do nich należy i ok. Fakt jest jeden, że policja zbytnio nagłaśnia sprawy, aby się upiększyć, ale po co? Róbcie swoją robotę do czego zostaliście powołani i za co bierzecie kasę i tyle w temacie.