UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A moim zdaniem grzyby w Polsce są największym syfem w lasach jaki może być. Podziękujcie bratniemu narodowi za Czarnobyl, poczytajcie trochę w internecie jak grzyby a zwłaszcza te "szlachetne"są napromieniowane. Taki borowik czy jak tam zwał prawdziwek to są w biologi zwane "indykator"czyli wskaźnik napromieniowania. 5 kg tych grzybów odpowiada dawce RTG klatki piersiowej. Na zachodzie nikt nie je grzybów z lasu bo wiedzą że to trucizna a w Polsce się chwalą kto ile zebrał. Smacznego wam życzę napromieniowanych grzybów i bólu oraz zawrotu głowy od radianów.
grzybek polski