A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
oj to cud, medale czy tam coś innego dać chłopakom
polska policja amerykanie bierzcie z nas przykład. .. o paralizatorach innym razem
3 lata temu jak, zaginela moja mama to nawet psa nie mieli. Nawet akcji poszukiwawczej nie ogłosili. Wszystko sami organizowaliśmy. I nie odnaleźliśmy jej do dzisiaj. Poszła w las koło Rubna. Już nie chce mi się robić afery ale takiego olania sprawy przez policję to świat nie widział.
Wszędzie robią pompki tylko w straży granicznej i w Krynicy Morskiej słoik na kasę. .. .Żenada. .. ..
Rusza bezprecedensowy proces w polskim Kościele. Oskarżonym bp Jan Szkodoń. Krakowskiemu biskupowi pomocniczemu zarzuca się molestowanie seksualne osoby małoletniej. Taki proces jest w Polsce prowadzony po raz pierwszy.
Policja nawiązała współprace z chińską uczelnia urzędu bezpieczenstwa i będą Polaków gnoic jak w Hongkongu
@dziunia - A popołudniu poj. by przesiedli się na motocykle, także jest wesoło w tych dwóch miejscowościch. Czy ci głupki mają w ogóle rodziców? Pewnie są tacy sami jak oni, bo jabłko od jabłoni daleko nie spada. Czekamy na tragedię, wtedy zobaczymy czy rodzice tych głupków się w końcu obudzą!
@*co trzeba zrobic zeby dostac awans ?*@ - Ja wiem, zrobić porządek z chuliganami z Wikrowa i Wiktorowa - awans pewny !!!
80-letni poszedł sam w las ?
Należy się zwrot kosztów operacji poszukiwawczej
przecież to ich obowiązek i do tego są powołani. Dysponują najlepszym sprzętem i są odpowiednio przeszkoleni. To tak jakby pisać w mediach że dwóch górników wydobyło taczkę węgla. albo że krawcowa przyszyła 2 ładne guziki. Tych ludzi też należy pochwalić za pracę i jakoś nikt tego nie robi. To co zrobili ok niech ich chwalą u siebie skoro to w tej formacji tak spektakularny wyczyn, dają nagrody, awanse, wyróżnienia ale żeby o tym pisać w mediach, o ich naturalnych obowiązkach do czego są powołani ??? Znam wiele innych osób które mogą się pochwalić odwagą i męstwem w bardziej niebezpiecznych okolicznościach i nikt o nich nie pisze, choć ja napiszę pierwszy lepszy przykład sprzed dwóch dni. :"Wczoraj uratowałem tonącą rodzinę, dziewczynkę jej matkę i ojca. Wypłynęli na jezioro Borowe przy plaży Kicia bez umiejętności pływackich na dziecinnym pontoniku i wypadli z niego do jeziora. Bardzo proszę kąpiących się o rozwagę i odrobinę wyobraźni bo nie zawsze jestem nad jeziorem aby pomóc i uratować Wasze życie. "Kolega ratował sam, nikt nie pomógł. Nie dostał pochwał, medali, wyróżnień ani nawet "dziękuję "Ocenę zostawiam Państwu.