UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Proponowałbym dać spokój tym policjantom, zrobili, co do nich należy i ok. Fakt jest jeden, że policja zbytnio nagłaśnia sprawy, aby się upiększyć, ale po co? Róbcie swoją robotę do czego zostaliście powołani i za co bierzecie kasę i tyle w temacie.


Anuluj