UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A czy to aby nie należy do ich obowiązków? Mundurówka służy każdej władzy i sowicie jest za to wynagradzania. Więc po co ta pisanina?
A czy to aby nie należy do ich obowiązków? Mundurówka służy każdej władzy i sowicie jest za to wynagradzania. Więc po co ta pisanina?