UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@dziunia - A popołudniu poj. by przesiedli się na motocykle, także jest wesoło w tych dwóch miejscowościch. Czy ci głupki mają w ogóle rodziców? Pewnie są tacy sami jak oni, bo jabłko od jabłoni daleko nie spada. Czekamy na tragedię, wtedy zobaczymy czy rodzice tych głupków się w końcu obudzą!