UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
3 lata temu jak, zaginela moja mama to nawet psa nie mieli. Nawet akcji poszukiwawczej nie ogłosili. Wszystko sami organizowaliśmy. I nie odnaleźliśmy jej do dzisiaj. Poszła w las koło Rubna. Już nie chce mi się robić afery ale takiego olania sprawy przez policję to świat nie widział.
lubicz