A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To musiałby być chyba dziadek Krauze bo innego dziadka z 2000 emerytury to by nie ratowali. Obecnie zarażają koronką i ZUS zaciera rączki a policja nie będzie się przecież narażać
Dzisiaj rano o godzinie 6 kolejny pokaz możliwości młodzieży wiejskiej brązowym seatem w miejscowości Wikrowo. Piski opon, jazda na pełnym gazie i wyzwiska typu ty kur. o itd. Kiedy policja w końcu zakończy te chuligańskie wybryki do jasnej cholery?
co trzeba zrobic zeby dostac awans ?
@focal - moze byc i date ze byl to 1937,z tluamczenieniem na niemiecki
Ale zaraz to się chyba nazywa wykonywanie obowiązków służbowych. .. Jak pani w sklepie bułki sprzedaje to jakoś nikt o tym nie pisze. ..
Dobrze ze sie nie zgubili bo wiadomo ze policjant jest jaki jest
To jakis chellenge na zdjecia najpierw prezydent teraz picjanci. .. a za uczciwą robotę się weźcie !
C
Gratuluję świetnej interwencji, życie człowieka uratowane
A mandat za łamanie nogi w lesie był?