UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@dziunia - A popołudniu poj. by przesiedli się na motocykle, także jest wesoło w tych dwóch miejscowościch. Czy ci głupki mają w ogóle rodziców? Pewnie są tacy sami jak oni, bo jabłko od jabłoni daleko nie spada. Czekamy na tragedię, wtedy zobaczymy czy rodzice tych głupków się w końcu obudzą!


Anuluj