UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
przecież to ich obowiązek i do tego są powołani. Dysponują najlepszym sprzętem i są odpowiednio przeszkoleni. To tak jakby pisać w mediach że dwóch górników wydobyło taczkę węgla. albo że krawcowa przyszyła 2 ładne guziki. Tych ludzi też należy pochwalić za pracę i jakoś nikt tego nie robi. To co zrobili ok niech ich chwalą u siebie skoro to w tej formacji tak spektakularny wyczyn, dają nagrody, awanse, wyróżnienia ale żeby o tym pisać w mediach, o ich naturalnych obowiązkach do czego są powołani ??? Znam wiele innych osób które mogą się pochwalić odwagą i męstwem w bardziej niebezpiecznych okolicznościach i nikt o nich nie pisze, choć ja napiszę pierwszy lepszy przykład sprzed dwóch dni. :"Wczoraj uratowałem tonącą rodzinę, dziewczynkę jej matkę i ojca. Wypłynęli na jezioro Borowe przy plaży Kicia bez umiejętności pływackich na dziecinnym pontoniku i wypadli z niego do jeziora. Bardzo proszę kąpiących się o rozwagę i odrobinę wyobraźni bo nie zawsze jestem nad jeziorem aby pomóc i uratować Wasze życie. "Kolega ratował sam, nikt nie pomógł. Nie dostał pochwał, medali, wyróżnień ani nawet "dziękuję "Ocenę zostawiam Państwu.