UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak ktoś oglądał wiadomości w Polsacie to wie jakich mamy "dobrych i zaangażowanych"policjantów. Dobrze, że mamy telewizję i możemy naocznie ocenić pracę naszej policji, dlatego daleki ciastem od pochwał.
qurek murek