UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak ktoś oglądał wiadomości w Polsacie to wie jakich mamy "dobrych i zaangażowanych"policjantów. Dobrze, że mamy telewizję i możemy naocznie ocenić pracę naszej policji, dlatego daleki ciastem od pochwał.

qurek murek