UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wielkie mi halo, znaleźli zagubionego dziadka w lesie. Niech we dwójkę odbiją porwanego dziadka w dzupli gangsterów z karabinami i granatami. To będzie coś na pochwałę

Kkkkk1

Anuluj