UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wielkie mi halo, znaleźli zagubionego dziadka w lesie. Niech we dwójkę odbiją porwanego dziadka w dzupli gangsterów z karabinami i granatami. To będzie coś na pochwałę
Kkkkk1
Wielkie mi halo, znaleźli zagubionego dziadka w lesie. Niech we dwójkę odbiją porwanego dziadka w dzupli gangsterów z karabinami i granatami. To będzie coś na pochwałę
Kkkkk1