64
18.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A ja słyszałem że używają stężonego kwasu siarkowego i wody królewskiej. Slyszałem również że opryski z pobliskich pól zawierały koronawirusa i ryby zarażały. Slyszałem też że sędzia sądu najwyższego podłączał regularnie prąd z elektrowni Bełchatów do brzegu wód w zalewie
Słyszek (2020.06.18)
Covid przerzucil sie na ryby. Szumowski musi nakazac im zakladanie maseczek.
Henio (2020.06.18)
Wszystko przez przekop mierzei
Rybka (2020.06.18)

info

5  
  5
@wszechwiedzący - Ta akcja z podpaleniem to temat z przed 4 lat więc nie aktualny. .. ..
Mocznik (2020.06.18)
Marzyciel :):):) Nie lepiej, żeby turyści zabierali swoje śmieci ze sobą? Kto niby ma to badziewie sprzątać???
(2020.06.18)
@Henio - Rozmawialem z nia przed smiercia, strasznie kaszlala, powiedzialem jej rybko splywaj a ta umarła.
Gienio (2020.06.18)
A Trzaskowskiego gdzieś tam nie było?
(2020.06.19)
Wystarczy ze ty byłeś
No nie. ? (2020.06.19)
A może to efekt detonacji miny morskiej?
(2020.06.19)

info

0  
  0
Nie przywracajmy czegoś co jest nie rentowne! Zamiast pociągu Elbląg - Tolkmicko - Braniewo możnaby było zrobić na nasypie pozostałym po wcześniej zlikwidowanych torach ścieżkę rowerową z przystankami i wiatami w miejscach stacji. Rowerzyści byliby dużo bezpieczniejśni jadąc w stronę Tolkmicka, a kierowcy spokojniejsi. No i obiekt sam sobie byłby sporą atrakcją turystyczną.
Mieszkaniec Tolkmicka bez burm (2020.06.19)