A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@amator leszcza - też mnie to szokuje, tyle czasu a jak zwykle lenistwo i opieszałość
@Mieszkaniec Tolkmicka bez burm - przestań z ta swoją ścieżka, bo to już nudne jest
Sam się przekop
@Ziula - Idiotka
Zalew Wiślany, rzeki itd. to wszystko to są same ścieki. A rządzący miastami i gminami nic sobie z tego nie robią. Przykre ale prawdziwe.
@Mocznik - Ja uważam za aktualny, ponieważ poprzez to, że nie mając szybkiej łodzi patrolowej -inspektor nic nie znaczy !!!
Niech kopia ten przekop przez mierzeję, bo w tym zamulonym, płytkim zalewie kiedyś latem wszystko się podusi. Woda w zatoce zimniejsza i to o wiele, więcej tlenu a zasolenie praktycznie takie same.
stawiam na wschodnich braci !!! chcą zatrzymania przekopu
@Ziula - Wez tabletke, pewnie pomoże.