64
18.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@amator leszcza - też mnie to szokuje, tyle czasu a jak zwykle lenistwo i opieszałość
(2020.06.19)
@Mieszkaniec Tolkmicka bez burm - przestań z ta swoją ścieżka, bo to już nudne jest
(2020.06.19)
Sam się przekop
nold (2020.06.19)
@Ziula - Idiotka
(2020.06.19)
Zalew Wiślany, rzeki itd. to wszystko to są same ścieki. A rządzący miastami i gminami nic sobie z tego nie robią. Przykre ale prawdziwe.
Piotr 404 (2020.06.19)

info

4  
  2
@Mocznik - Ja uważam za aktualny, ponieważ poprzez to, że nie mając szybkiej łodzi patrolowej -inspektor nic nie znaczy !!!
(2020.06.19)
Niech kopia ten przekop przez mierzeję, bo w tym zamulonym, płytkim zalewie kiedyś latem wszystko się podusi. Woda w zatoce zimniejsza i to o wiele, więcej tlenu a zasolenie praktycznie takie same.
pampi-ZAWADA (2020.06.19)

info

5  
  4
tak bylo
(2020.06.19)

info

2  
  0
stawiam na wschodnich braci !!! chcą zatrzymania przekopu
POLAK 44 (2020.06.19)

info

2  
  1
@Ziula - Wez tabletke, pewnie pomoże.
(2020.06.19)