UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie przywracajmy czegoś co jest nie rentowne! Zamiast pociągu Elbląg - Tolkmicko - Braniewo możnaby było zrobić na nasypie pozostałym po wcześniej zlikwidowanych torach ścieżkę rowerową z przystankami i wiatami w miejscach stacji. Rowerzyści byliby dużo bezpieczniejśni jadąc w stronę Tolkmicka, a kierowcy spokojniejsi. No i obiekt sam sobie byłby sporą atrakcją turystyczną.
Mieszkaniec Tolkmicka bez burm