Wybrany wątek opinii
A ja wiem i powiem:"rybacy"pływaja do siatek co drugi dzień. .temp. wody 20C. .padniętą rybę wyrzucają za burtę. .i nie szukajcie sensacji. .Inspektorowi spalili łódź we Fromborku i nie ma komu nadzorować. .porządku na zalewie. .Wot i zagadka rozwikłana
Do moderacji
Odpowiedz
19
3
@wszechwiedzący - Nie ma żadnej innej profesji. , w której byłoby tyle dotacji i patologicznych zachowań. Mało kto zrozumie dlaczego Ci ludzie eksploatują zalew Wiślany nie dając nic w zamian. Co do inspektora to mam mieszane uczucia. , po wysłuchaniu nagranej rozmowy telefonicznej, miedzy współpracownikiem i pewnym rybakiem.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
@wszechwiedzący - Ta akcja z podpaleniem to temat z przed 4 lat więc nie aktualny. .. ..
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@Mocznik - Ja uważam za aktualny, ponieważ poprzez to, że nie mając szybkiej łodzi patrolowej -inspektor nic nie znaczy !!!
Do moderacji
Odpowiedz
2
0