Wybrany wątek opinii
Plaże na Zalewie Wiślanym powinny zostać posprzątane z martwych ryb, z patyków, ze śmieci pozostawionych przez plażowiczów. W Kadynach też te parasole ze słomy poniszczyli (pełno słomy jest na plaży). Przydało by się też zrobić jakąś ścieżkę na zejście do Świętego Kamienia oraz przywrócić pociągi relacji (Elbląg-Suchacz-Kadyny-Tolkmicko-Frombork-Braniewo)
Do moderacji
Odpowiedz
18
0
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
Marzyciel :):):)
Nie lepiej, żeby turyści zabierali swoje śmieci ze sobą? Kto niby ma to badziewie sprzątać???
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Nie przywracajmy czegoś co jest nie rentowne! Zamiast pociągu Elbląg - Tolkmicko - Braniewo możnaby było zrobić na nasypie pozostałym po wcześniej zlikwidowanych torach ścieżkę rowerową z przystankami i wiatami w miejscach stacji. Rowerzyści byliby dużo bezpieczniejśni jadąc w stronę Tolkmicka, a kierowcy spokojniejsi. No i obiekt sam sobie byłby sporą atrakcją turystyczną.
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
@Mieszkaniec Tolkmicka bez burm - przestań z ta swoją ścieżka, bo to już nudne jest
Do moderacji
Odpowiedz
0
2