Wybrany wątek opinii

Plaże na Zalewie Wiślanym powinny zostać posprzątane z martwych ryb, z patyków, ze śmieci pozostawionych przez plażowiczów. W Kadynach też te parasole ze słomy poniszczyli (pełno słomy jest na plaży). Przydało by się też zrobić jakąś ścieżkę na zejście do Świętego Kamienia oraz przywrócić pociągi relacji (Elbląg-Suchacz-Kadyny-Tolkmicko-Frombork-Braniewo)
(2020.06.18)
trzeba poszukac ekipe ze zdjecia co zrobi to za darmo :)jak ktos sie tam wybiera sprzatac i mnie przywiezie to mu moge pomoc
(2020.06.18)
Marzyciel :):):) Nie lepiej, żeby turyści zabierali swoje śmieci ze sobą? Kto niby ma to badziewie sprzątać???
(2020.06.18)
Nie przywracajmy czegoś co jest nie rentowne! Zamiast pociągu Elbląg - Tolkmicko - Braniewo możnaby było zrobić na nasypie pozostałym po wcześniej zlikwidowanych torach ścieżkę rowerową z przystankami i wiatami w miejscach stacji. Rowerzyści byliby dużo bezpieczniejśni jadąc w stronę Tolkmicka, a kierowcy spokojniejsi. No i obiekt sam sobie byłby sporą atrakcją turystyczną.
Mieszkaniec Tolkmicka bez burm (2020.06.19)
@Mieszkaniec Tolkmicka bez burm - przestań z ta swoją ścieżka, bo to już nudne jest
(2020.06.19)
Powrót do komentarzy