A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Byly pracownik - Jeżeli jest tam "urzywany"amoniak to jasne jest, że to on sprawił zatrucie ryb. A jak się okazało tam był UŻYWANY amoniak, więc to nie ten fakt jest sprawcą zatrucia.
Plaże na Zalewie Wiślanym powinny zostać posprzątane z martwych ryb, z patyków, ze śmieci pozostawionych przez plażowiczów. W Kadynach też te parasole ze słomy poniszczyli (pełno słomy jest na plaży). Przydało by się też zrobić jakąś ścieżkę na zejście do Świętego Kamienia oraz przywrócić pociągi relacji (Elbląg-Suchacz-Kadyny-Tolkmicko-Frombork-Braniewo)
koronawirus
Cifem
@Mieszkaniec Tolkmicka - Co ma?? A no to, że ryby padają w tych sieciach, a rybacy śniętej ryby nie biorą, tym bardziej takiej która już trochę w wodzie leżała, im więcej sieci, tym bardziej wczesną wiosną i wiosną tym więcej śniętych ryb, które na brzeg docierają po jakimś czasie od padnięcia.
No I koleja nadzalewowa na plaze-czas relaksu nam nastal. Garbusiarz cyklista
@wszechwiedzący - Nie ma żadnej innej profesji. , w której byłoby tyle dotacji i patologicznych zachowań. Mało kto zrozumie dlaczego Ci ludzie eksploatują zalew Wiślany nie dając nic w zamian. Co do inspektora to mam mieszane uczucia. , po wysłuchaniu nagranej rozmowy telefonicznej, miedzy współpracownikiem i pewnym rybakiem.
Samego ciebie trzeba przekopać muly jedne co ma przekop do tego komuchu
@Do_pomorskiego - Elbląg do Pomorza, a Krynica Morska jest historyczną własnością naszego miasta.