UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Marzyciel :):):) Nie lepiej, żeby turyści zabierali swoje śmieci ze sobą? Kto niby ma to badziewie sprzątać???
Marzyciel :):):) Nie lepiej, żeby turyści zabierali swoje śmieci ze sobą? Kto niby ma to badziewie sprzątać???