UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie przywracajmy czegoś co jest nie rentowne! Zamiast pociągu Elbląg - Tolkmicko - Braniewo możnaby było zrobić na nasypie pozostałym po wcześniej zlikwidowanych torach ścieżkę rowerową z przystankami i wiatami w miejscach stacji. Rowerzyści byliby dużo bezpieczniejśni jadąc w stronę Tolkmicka, a kierowcy spokojniejsi. No i obiekt sam sobie byłby sporą atrakcją turystyczną.

Mieszkaniec Tolkmicka bez burm

Anuluj