UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@wszechwiedzący - Nie ma żadnej innej profesji. , w której byłoby tyle dotacji i patologicznych zachowań. Mało kto zrozumie dlaczego Ci ludzie eksploatują zalew Wiślany nie dając nic w zamian. Co do inspektora to mam mieszane uczucia. , po wysłuchaniu nagranej rozmowy telefonicznej, miedzy współpracownikiem i pewnym rybakiem.
Zioberko