UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Plaże na Zalewie Wiślanym powinny zostać posprzątane z martwych ryb, z patyków, ze śmieci pozostawionych przez plażowiczów. W Kadynach też te parasole ze słomy poniszczyli (pełno słomy jest na plaży). Przydało by się też zrobić jakąś ścieżkę na zejście do Świętego Kamienia oraz przywrócić pociągi relacji (Elbląg-Suchacz-Kadyny-Tolkmicko-Frombork-Braniewo)


Anuluj