64
18.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Zaklad w Tolkmicku nadal funkcjonuje i nadal jest urzywany amoniak wiec czemu piszecie ze zostal zneutralizowany co za poje. .. .Najpierw trzeba wiedziec co sie pisze a nie
Byly pracownik (2020.06.18)
Może znowu "pro-ekologiczna"Krynica zaczęła złośliwie wylewać ścieki do Zalewu, jak to wcześniej robiła przez lata? A przeceiz dorobili się niby oczyszczalni.
Do_pomorskiego (2020.06.18)
Co ma śniętą ryba do odlawiania zimowego i zastawionych sieci ? (a może jednak jakąś chemia spłynęła z wielkiego suezyjskiego przekopu? Pisz że zrozumieniem.
Mieszkaniec Tolkmicka (2020.06.18)
Śmiejecie się ale zobaczycie co się bedzie działo wraz z postępem budowy przekppu. To dopiero początek.
Ziula (2020.06.18)
@Byly pracownik - A nie co??? Bo chyba zdanie nieskończone.
Pomyśl zanim sie wypowiesz... (2020.06.18)
A ja wiem i powiem:"rybacy"pływaja do siatek co drugi dzień. .temp. wody 20C. .padniętą rybę wyrzucają za burtę. .i nie szukajcie sensacji. .Inspektorowi spalili łódź we Fromborku i nie ma komu nadzorować. .porządku na zalewie. .Wot i zagadka rozwikłana
wszechwiedzący (2020.06.18)
W rzece Elbląg, na wysokości bulwaru, pomiędzy Mostem Wysokim a ul. Panieńską, też od jakiegoś czasu dryfują śnięte ryby
ramzes (2020.06.18)

info

7  
  2
Słyszałem że używają ditlenku wodoru z domieszką chlorku sodu.
(2020.06.18)
@Ziula - Czego?
Janek NEB (2020.06.18)
zbadali 2 rzeczki i umywają ręce- śmieszne. cały zalew badać od rzeki Elbląg
beniuu (2020.06.18)

info

9  
  2