UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@wszechwiedzący - Nie ma żadnej innej profesji. , w której byłoby tyle dotacji i patologicznych zachowań. Mało kto zrozumie dlaczego Ci ludzie eksploatują zalew Wiślany nie dając nic w zamian. Co do inspektora to mam mieszane uczucia. , po wysłuchaniu nagranej rozmowy telefonicznej, miedzy współpracownikiem i pewnym rybakiem.
Zioberko