UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No tak bo Pani Maria Kasprzycka ma juz po wyzej uszu pisania tych felietonow, dajcie jej porządnie dorobic do emerytury i na wakacje w Hiszpanii. Ja tam wakacje spedze nad morzem w krynicy - na zmywaku 6 zl za godzine,