UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Mam pytanie. Czy mogę pojeździć z panem prezydentem i panem przewodniczącym na otwarcie tego i tamtego. Obiecuję, że założę garnitur, będę ogolony i uśmiechnięty. Stanę grzecznie z tyłu i nie będę wadził. Wszak samorząd, to również obywatele. Z góry dziękuję i proszę pana prezydenta o poinformowanie na łamach gazety, czy jest taka możliwość. A wierzę głęboko, że jest. Pozdrawiam serdecznie
aaa aaa