UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No tak bo Pani Maria Kasprzycka ma juz po wyzej uszu pisania tych felietonow, dajcie jej porządnie dorobic do emerytury i na wakacje w Hiszpanii. Ja tam wakacje spedze nad morzem w krynicy - na zmywaku 6 zl za godzine,