UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Niestety ale przypuszczam, że to ostatnie zwycięstwo Olimpii w tym sezonie. Teraz zaczynamy mecze z drużynami zainteresowanymi awansem lub utrzymaniem sie w lidze. Do końca czerwca odejdą kluczowi zawodnicy a Wenger z Lewym i chyba z Krasą z całym szacunkiem dla młodzieży będą grać jedynie na nerwach. Nasi młodzieżowcy przecież nawet w IV lidze sobie nie radzą a trener Kaczmarek (Cebula)jaki jest każdy widział jak prowadził CLJ. Czarne chmury nad naszymi głowami - ta oprawa nie wiem dlaczego ale utkwiła mi w pamięci