UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo dobry ruch prezesa, dobry czas na ogrywanie młodzieży, to jest kapitał na przyszłość. My tylko marudzimy że nasza młodzież jest do niczego jak nawet nie dostała szansy się pokazać. Tyle młodych chłopaków trenuje w Olimpia żeby później nawet szansy nie dostać? I nie mówcie że są za słabi, każdy na początku się wdraża i robi błędy ale później okazują się dobrymi grajkami np. Balewski
wierny fan