UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panie redaktorze pisze Pan jak prezes kazał napisać. Trener Nocoń odszedł bo nie chciał odważniej stawiać na młodzieżowców. .. Ręce opadają. .. Są ludzie z ambicjami i to różni Pana Trenera od Pana Prezesa.

Maczawada

Anuluj