UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Panie redaktorze pisze Pan jak prezes kazał napisać. Trener Nocoń odszedł bo nie chciał odważniej stawiać na młodzieżowców. .. Ręce opadają. .. Są ludzie z ambicjami i to różni Pana Trenera od Pana Prezesa.

Maczawada