UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Skoro stawiamy na młodzież w PJS to z całym szacunkiem dlaczego nie grają wychowankowie skoro punkty za nich liczone są podwójnie. Znowu promujemy obce zrzuty których w sierpniu nie będzie w klubie. Taka to promocja wychowanków.

Bno