UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Skoro stawiamy na młodzież w PJS to z całym szacunkiem dlaczego nie grają wychowankowie skoro punkty za nich liczone są podwójnie. Znowu promujemy obce zrzuty których w sierpniu nie będzie w klubie. Taka to promocja wychowanków.
Bno