UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Skoro stawiamy na młodzież w PJS to z całym szacunkiem dlaczego nie grają wychowankowie skoro punkty za nich liczone są podwójnie. Znowu promujemy obce zrzuty których w sierpniu nie będzie w klubie. Taka to promocja wychowanków.

Bno

Anuluj