A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
No i super, bardzo przyjemna ulica, warto bylo czekać
tylko czemu na Starowce jest tak betonowo, czemu nie ma drzew ?
jakie to polskie, były agent służb wpadł na pomysł, poinformował prezydenta, ten był za ale zapomniał, na szczęście drugi prezydent już coś tam zapamiętał ale nie do końca bo jedna studzienka umknęła, może były agent dożyje i trzeci prezydrnt zrobi co należy i będzie scenariusz pod film sensacyjny
Rozumiesz cepie, że to jest historia miasta?! Jeśli Wójcik wyprodukuje pokrywy ze swoim nazwiskiem to być może zostaną zamontowane, tylko z czego je zrobi, z MDF-u?
Trzech tenorów, starszych, a mentalnie staruszków, panów otwiera jak za komuny i PADa ścieżki, kładki. Kto tam doradza w tym um tym panom, jakaś porażka.
Masz rację, najlepiej niech jeszcze przywrócą niemieckie nazwy ulic, proponuję zacząć od 1 Maja. ..
Zajmijmy się doglębniej tymi pokrywami bo to przeciez takie ważne to nasz znak rozpoznawalny w Polsce
Studzinkę kanalizacyjną Elblag powinien mieć w herbie !!!
Cyrk, cyrk i komitet stusdziemnkowy. .. .. wolę nawet Biedronia bo to tylko homuś.
A unas "kanalizacja to atrakcja !!!"
To slogan na nastepne wybory. ..
Boże Ty to robisz dla żartów bo logikę ciężko dostrzec.
NIe niemiecka, a elblaska nazwe, bowiem miasto bylo wielonarodowe. 1-go maja to byla Wewnetrzna Grobla Mlynska. .
@Ploterek - to jeszcze zacznij mowic historycznie po niemiecku kołpaku od taczki
@wut!? - brakuje tam tylko publicznego pisuaru i gonimy zachod
Jeszcze niedawno stały tam śliczne sracze!!!!! Prestiżblong na stolicę