UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
NIe niemiecka, a elblaska nazwe, bowiem miasto bylo wielonarodowe. 1-go maja to byla Wewnetrzna Grobla Mlynska. .
NIe niemiecka, a elblaska nazwe, bowiem miasto bylo wielonarodowe. 1-go maja to byla Wewnetrzna Grobla Mlynska. .