58
15.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
jechałem razem w Włodkiem Gęsickim, straszne szambo, nie wiem czy on czy ta ulica
dlugi (2020.06.16)

info

2  
  3
Nie ma Pan racji. Jeszcze w 1910 roku w statystykach podawano, że Elbing (Elbląg)jest miastem w 100% zamieszkałym przez niemieckich obywateli. Po I wojnie światowej nie urządzono w Elbing-u konsulatu polskiego, ponieważ nie było tu Polaków - konsulat powstał w Kwidzynie. A dzisiejsza ulica 1 Maja nazywała się najpierw Innere Mühlendamm, a od ok 1937 roku - Adolf H. - Straße.
erg. (2020.06.16)

info

3  
  0
A gdzie zieleń, wkomponowane drzewka ozdobne?Na samym betonie i bruku uliczka staromiejska się nie kończy. ..
(2020.06.16)

info

2  
  0
Ostatnia nazwa 1 Maja to Adolf Hitler strasse
(2020.06.16)
Zamiast zrywać poniemieckie klapy i zostawić tam gdzie były, to najpierw powywalali, a teraz jakieś protezy-atrapy robią.
(2020.06.16)

info

1  
  1
Jak miszkancy cisnąl w temacie zawsze jedna łapka w dół znaczy to, że jedna osoba jest zadowolona z tych progresywnych, rozwojowych osiagnieć. .. domyślam sie kto to. .. nasz Mao.
(2020.06.16)

info

1  
  0
Nie wiecie gdzie mozna zrobic sobie zdjęcie. .. może ktoś skończyl remont na działce. .. Witek
(2020.06.16)

info

1  
  0
no i co z tego ze nim jestem, jestem i bede, cos ci sie nie podoba, ja ci nie mowie jak masz myslec tylko gram w otwarte karty
(2020.06.17)