A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
jechałem razem w Włodkiem Gęsickim, straszne szambo, nie wiem czy on czy ta ulica
Nie ma Pan racji. Jeszcze w 1910 roku w statystykach podawano, że Elbing (Elbląg)jest miastem w 100% zamieszkałym przez niemieckich obywateli. Po I wojnie światowej nie urządzono w Elbing-u konsulatu polskiego, ponieważ nie było tu Polaków - konsulat powstał w Kwidzynie. A dzisiejsza ulica 1 Maja nazywała się najpierw Innere Mühlendamm, a od ok 1937 roku - Adolf H. - Straße.
A gdzie zieleń, wkomponowane drzewka ozdobne?Na samym betonie i bruku uliczka staromiejska się nie kończy. ..
Ostatnia nazwa 1 Maja to Adolf Hitler strasse
Zamiast zrywać poniemieckie klapy i zostawić tam gdzie były, to najpierw powywalali, a teraz jakieś protezy-atrapy robią.
Jak miszkancy cisnąl w temacie zawsze jedna łapka w dół znaczy to, że jedna osoba jest zadowolona z tych progresywnych, rozwojowych osiagnieć. .. domyślam sie kto to. .. nasz Mao.
Nie wiecie gdzie mozna zrobic sobie zdjęcie. .. może ktoś skończyl remont na działce. .. Witek
no i co z tego ze nim jestem, jestem i bede, cos ci sie nie podoba, ja ci nie mowie jak masz myslec tylko gram w otwarte karty