UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No i super, bardzo przyjemna ulica, warto bylo czekać tylko czemu na Starowce jest tak betonowo, czemu nie ma drzew ?
No i super, bardzo przyjemna ulica, warto bylo czekać tylko czemu na Starowce jest tak betonowo, czemu nie ma drzew ?