Wybrany wątek opinii
wolalbym zeby byly elementy nawiazujace do Polski, za 200 lat bedzie co wspominac a nie ciagle te prusy niemieckie sziszał to sziszał tamto niech go sobie zabieraja do siebie
Do moderacji
Odpowiedz
3
37
Ale ty jesteś pi. .. .lnięty. On tu był wtedy u siebie.
Do moderacji
Odpowiedz
14
3
To historia, a historii nie da rady zmienić. Elbląg, mimo 300 lat bycia w Rzeczypospolitej, był miastem niemieckojęzycznym, później, od 1772- prusko- brandenburskim i niemieckim do 1945,więc o co chodzi?
Do moderacji
Odpowiedz
21
2
o to ze teraz jest tu polska ale podtrzymuej sie niemieckosc, wole zeby na studzience byl napis Wójcik niz jakis martwy niemiec
Do moderacji
Odpowiedz
7
21
daruj sobie te inwektywy prymitywie
Do moderacji
Odpowiedz
11
1
Alez tu mieszkaja chamyy niezbuntowane!
Do moderacji
Odpowiedz
4
3
Mamy to! To autentyczny jest cha. .niezbuntowany elblaski!
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Rozumiesz cepie, że to jest historia miasta?! Jeśli Wójcik wyprodukuje pokrywy ze swoim nazwiskiem to być może zostaną zamontowane, tylko z czego je zrobi, z MDF-u?
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
Masz rację, najlepiej niech jeszcze przywrócą niemieckie nazwy ulic, proponuję zacząć od 1 Maja. ..
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
NIe niemiecka, a elblaska nazwe, bowiem miasto bylo wielonarodowe. 1-go maja to byla Wewnetrzna Grobla Mlynska. .
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
@Ploterek - to jeszcze zacznij mowic historycznie po niemiecku kołpaku od taczki
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
Ostatnia nazwa 1 Maja to Adolf Hitler strasse
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
no i co z tego ze nim jestem, jestem i bede, cos ci sie nie podoba, ja ci nie mowie jak masz myslec tylko gram w otwarte karty
Do moderacji
Odpowiedz
0
0