Wybrany wątek opinii

wolalbym zeby byly elementy nawiazujace do Polski, za 200 lat bedzie co wspominac a nie ciagle te prusy niemieckie sziszał to sziszał tamto niech go sobie zabieraja do siebie
(2020.06.15)
Ale ty jesteś pi. .. .lnięty. On tu był wtedy u siebie.
(2020.06.15)
To historia, a historii nie da rady zmienić. Elbląg, mimo 300 lat bycia w Rzeczypospolitej, był miastem niemieckojęzycznym, później, od 1772- prusko- brandenburskim i niemieckim do 1945,więc o co chodzi?
(2020.06.15)
o to ze teraz jest tu polska ale podtrzymuej sie niemieckosc, wole zeby na studzience byl napis Wójcik niz jakis martwy niemiec
(2020.06.15)
daruj sobie te inwektywy prymitywie
(2020.06.15)
Alez tu mieszkaja chamyy niezbuntowane!
(2020.06.15)
Mamy to! To autentyczny jest cha. .niezbuntowany elblaski!
(2020.06.15)
Rozumiesz cepie, że to jest historia miasta?! Jeśli Wójcik wyprodukuje pokrywy ze swoim nazwiskiem to być może zostaną zamontowane, tylko z czego je zrobi, z MDF-u?
Ploterek (2020.06.16)
Masz rację, najlepiej niech jeszcze przywrócą niemieckie nazwy ulic, proponuję zacząć od 1 Maja. ..
(2020.06.16)
NIe niemiecka, a elblaska nazwe, bowiem miasto bylo wielonarodowe. 1-go maja to byla Wewnetrzna Grobla Mlynska. .
(2020.06.16)
@Ploterek - to jeszcze zacznij mowic historycznie po niemiecku kołpaku od taczki
(2020.06.16)
Ostatnia nazwa 1 Maja to Adolf Hitler strasse
(2020.06.16)
no i co z tego ze nim jestem, jestem i bede, cos ci sie nie podoba, ja ci nie mowie jak masz myslec tylko gram w otwarte karty
(2020.06.17)
Powrót do komentarzy