UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zajmijmy się doglębniej tymi pokrywami bo to przeciez takie ważne to nasz znak rozpoznawalny w Polsce Studzinkę kanalizacyjną Elblag powinien mieć w herbie !!! Cyrk, cyrk i komitet stusdziemnkowy. .. .. wolę nawet Biedronia bo to tylko homuś. A unas "kanalizacja to atrakcja !!!" To slogan na nastepne wybory. .. Boże Ty to robisz dla żartów bo logikę ciężko dostrzec.