UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zajmijmy się doglębniej tymi pokrywami bo to przeciez takie ważne to nasz znak rozpoznawalny w Polsce Studzinkę kanalizacyjną Elblag powinien mieć w herbie !!! Cyrk, cyrk i komitet stusdziemnkowy. .. .. wolę nawet Biedronia bo to tylko homuś. A unas "kanalizacja to atrakcja !!!" To slogan na nastepne wybory. .. Boże Ty to robisz dla żartów bo logikę ciężko dostrzec.