Wybrany wątek opinii

Nic ciekawego, bruk jak bruk. .. .+ ten parkomat, ależ mi to sensacja.
wut!? (2020.06.15)
@wut!? - brakuje tam tylko publicznego pisuaru i gonimy zachod
(2020.06.16)
Jeszcze niedawno stały tam śliczne sracze!!!!! Prestiżblong na stolicę
wut!? (2020.06.16)
Powrót do komentarzy