Wybrany wątek opinii
Nic ciekawego, bruk jak bruk. .. .+ ten parkomat, ależ mi to sensacja.
Do moderacji
Odpowiedz
7
0
@wut!? - brakuje tam tylko publicznego pisuaru i gonimy zachod
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Jeszcze niedawno stały tam śliczne sracze!!!!! Prestiżblong na stolicę
Do moderacji
Odpowiedz
1
1