A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Władze Elblaga zadowolone - a standaryzacja stanowisk cosik sie odwleka (czyżby tylko w oświacie - tej niepedagogicznej !)
@link 2 - tak czekamy na informacje o standaryzacji w UM
Teraz ten Plac Katedralny nie pasuje. Te trawniki tragedia. Kto to wymyślił. Zróbmy piękny plac z kramami. Wyrównanym poziomem do tej pięknej ulicy.
Alez tu mieszkaja chamyy niezbuntowane!
I znowu 3kacik. Tak juz bedzie zawsze?
Jeszcze wyburzyc te badziewie margo i bedzie ok.
Ta kamienica w porownaniu do szkaradztwa margo to miss.
Nic ciekawego, bruk jak bruk. .. .+ ten parkomat, ależ mi to sensacja.
@Bryt - złe rzeczy, czasami tak to się kręci w życiu, wplącze się młody w chaszcze życia, z takich czy innych durnych powodów, najważniejsze żeby udało się wyplątać i coś dobrego robić, kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem
Otwarcie kilkudziesięciu metrów ulicy. .. Teraz może tydzień fiesty, żeby godnie uczcić ten wielkopomny sukces władz miasta.