58
15.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Władze Elblaga zadowolone - a standaryzacja stanowisk cosik sie odwleka (czyżby tylko w oświacie - tej niepedagogicznej !)
link 2 (2020.06.15)
@link 2 - tak czekamy na informacje o standaryzacji w UM
(2020.06.15)
Teraz ten Plac Katedralny nie pasuje. Te trawniki tragedia. Kto to wymyślił. Zróbmy piękny plac z kramami. Wyrównanym poziomem do tej pięknej ulicy.
Lalek (2020.06.15)

info

5  
  2
Alez tu mieszkaja chamyy niezbuntowane!
(2020.06.15)
I znowu 3kacik. Tak juz bedzie zawsze?
(2020.06.15)

info

7  
  2
Jeszcze wyburzyc te badziewie margo i bedzie ok.
(2020.06.15)

info

3  
  0
Ta kamienica w porownaniu do szkaradztwa margo to miss.
(2020.06.15)
Nic ciekawego, bruk jak bruk. .. .+ ten parkomat, ależ mi to sensacja.
wut!? (2020.06.15)
@Bryt - złe rzeczy, czasami tak to się kręci w życiu, wplącze się młody w chaszcze życia, z takich czy innych durnych powodów, najważniejsze żeby udało się wyplątać i coś dobrego robić, kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem
agent ksiondz (2020.06.15)
Otwarcie kilkudziesięciu metrów ulicy. .. Teraz może tydzień fiesty, żeby godnie uczcić ten wielkopomny sukces władz miasta.
eh (2020.06.15)

info

10  
  1