A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To historia, a historii nie da rady zmienić. Elbląg, mimo 300 lat bycia w Rzeczypospolitej, był miastem niemieckojęzycznym, później, od 1772- prusko- brandenburskim i niemieckim do 1945,więc o co chodzi?
Jest foto jest sukces
o to ze teraz jest tu polska ale podtrzymuej sie niemieckosc, wole zeby na studzience byl napis Wójcik niz jakis martwy niemiec
za jakiś czas będzie rzucać na tej kostce jak kotem po obierkach
żadnej ładnej pani
daruj sobie te inwektywy prymitywie
A kiedy w końcu zrobią kilka miejsc do postoju darmowych dla aut elektrycznych
Chwila moment zaczną parkować na chodnikach i zniszczą płyty. A straż miejska wali na to. Na nauki do Gdańska tam laweta moment i wyworzą albo blokady kół.
A kiedy w koło katedry pojawia się kamienne kule jako alternatywa słupków. Bat na kierowców, bo mają parking a parkują na chodniku.
Tylko teraz gamo_niom napiszcie, że Mostowa nie jest już dwukierunkowa, bo jeżdżą na potęgę- skończy się jakąś tragedią.