58
15.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To historia, a historii nie da rady zmienić. Elbląg, mimo 300 lat bycia w Rzeczypospolitej, był miastem niemieckojęzycznym, później, od 1772- prusko- brandenburskim i niemieckim do 1945,więc o co chodzi?
(2020.06.15)
Jest foto jest sukces
(2020.06.15)

info

13  
  3
o to ze teraz jest tu polska ale podtrzymuej sie niemieckosc, wole zeby na studzience byl napis Wójcik niz jakis martwy niemiec
(2020.06.15)
za jakiś czas będzie rzucać na tej kostce jak kotem po obierkach
(2020.06.15)

info

5  
  1
żadnej ładnej pani
(2020.06.15)

info

5  
  1
daruj sobie te inwektywy prymitywie
(2020.06.15)
A kiedy w końcu zrobią kilka miejsc do postoju darmowych dla aut elektrycznych
Hiko (2020.06.15)

info

4  
  2
Chwila moment zaczną parkować na chodnikach i zniszczą płyty. A straż miejska wali na to. Na nauki do Gdańska tam laweta moment i wyworzą albo blokady kół.
(2020.06.15)

info

11  
  1
A kiedy w koło katedry pojawia się kamienne kule jako alternatywa słupków. Bat na kierowców, bo mają parking a parkują na chodniku.
(2020.06.15)

info

10  
  1
Tylko teraz gamo_niom napiszcie, że Mostowa nie jest już dwukierunkowa, bo jeżdżą na potęgę- skończy się jakąś tragedią.
(2020.06.15)

info

6  
  1