Wybrany wątek opinii

Władze Elblaga zadowolone - a standaryzacja stanowisk cosik sie odwleka (czyżby tylko w oświacie - tej niepedagogicznej !)
link 2 (2020.06.15)
@link 2 - tak czekamy na informacje o standaryzacji w UM
(2020.06.15)
Powrót do komentarzy