Wybrany wątek opinii
Władze Elblaga zadowolone - a standaryzacja stanowisk cosik sie odwleka (czyżby tylko w oświacie - tej niepedagogicznej !)
Do moderacji
Odpowiedz
10
0
@link 2 - tak czekamy na informacje o standaryzacji w UM
Do moderacji
Odpowiedz
4
0