UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Władze Elblaga zadowolone - a standaryzacja stanowisk cosik sie odwleka (czyżby tylko w oświacie - tej niepedagogicznej !)

link 2

Anuluj