UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Władze Elblaga zadowolone - a standaryzacja stanowisk cosik sie odwleka (czyżby tylko w oświacie - tej niepedagogicznej !)
link 2
Władze Elblaga zadowolone - a standaryzacja stanowisk cosik sie odwleka (czyżby tylko w oświacie - tej niepedagogicznej !)
link 2