Wybrany wątek opinii
Wszystko ładnie i pięknie, gdyby nie ta szkaradna żółto-czarna kamienica. Odwołać konserwatora zabytków za to że pozwala szpecić starówkę takimi kiczowatymi kamienicami.
Do moderacji
Odpowiedz
10
6
Ta kamienica w porownaniu do szkaradztwa margo to miss.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0