Wybrany wątek opinii

Wszystko ładnie i pięknie, gdyby nie ta szkaradna żółto-czarna kamienica. Odwołać konserwatora zabytków za to że pozwala szpecić starówkę takimi kiczowatymi kamienicami.
(2020.06.15)
Ta kamienica w porownaniu do szkaradztwa margo to miss.
(2020.06.15)
Powrót do komentarzy