A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ja mieszkam na Robotniczej i też mi strasznie przeszkadzają te weekendowe loty tego samolotu. Ta kobieta ma całkowitą rację. Tak nie może być, że jakaś prywatna firma zarabia naszym kosztem. Może władze miasta wreszcie coś z tym zrobią.
dla mnie przeszkadzał hałas przejeżdżającego tramwaju to się przeprowadziłem, zrób to samo kobieto albo zajmij się czymś pożytecznym. .. ..
niech pani zmieni sobie dzielnice albo uzyje stopery lotnisko bylo dziesiatki lat i jakos wspolzylo z mieszkancami nie bylo problemow proponuje wyprowadzke na bielany
Ten hałas samolotów w Elblągu w weekendy to nie jest problem tylko tej Pani. ja i wielu moich znajomych myśli tak samo. Mamy dość tego warkotu przez cały weekend. Szkoda, że ta Pani sama z tym walczy. Może trzeba ją jakoś wesprzeć?
Elbląg z tego co się orientuję to miasto. A czym charakteryzuje sie miasto? Jest zaludnione, zabudowane i głośne !! Chcecie aby miasto się rozwijało ale sami podcinacie mu skrzydła. Serio będąc w centrum gdzie gwar, szum i duży ruch przeszkadza wam tylko samolot?? Bardzo długo mieszkałam koło lotniska i często robilismy sobie spacery w jego stronę. Nasze lotnisko to ścisły element miasta i należy się cieszyć że w końcu się rozwija. A ludzie ?? Na lotnisku kupiliby działki bo taniej a poźniej pisma pisali że im samolot na podwórku ląduje. To nie miasto się zmienia. .to ludzie się robia coraz gorsi. Bądźmy wszyscy bardziej wyrozumiali i mniej samolubni a zycie naprawde będzie lepsze. Nawet z tym warkotem; )Pozdrawiam
@takatam - Popieram. To doinformowane (też przez pewne radio)o swoich prawach wierne im społeczeństwo zaczyna ciągnąć postęp za nogi w dół, ku uciesze pewnych, którym na tym zależy. Średniowiecze is Back :)
@dumny - Na Bielanach też słychać ten samolot samolot
@Ja wiem - Pan pilot włączy wiciszenie samolotu. Normalnie volume off i nie będzie słychać.
Niestety p. Beata ma rację. Problem latającego zagłuszacza jest niedziejszy. W nawiązniu do pierwszego komentarza, to tam też słychać. Uciążliwy warkot przeszkadza nawet w dalszej odległości od miasta zakłócając odpoczynek z wędką nad wodą. Proszę nie zastawiać się normami hałasu. Przepisy do nowelizacji. Trudno pogodzić się by biznesmem terroryzował mieszkańców miasta swoimi zainteresowaniami.
Ja tam wypoczywam na ogrodzie, słysze też warkot i mi nie przeszkadza.